Azərbaycan I divizionu TƏQVİM 2012-ci il Birinci dövrə I tur, 08 sentyabr (şənbə) 1. “Göyəzən” (Qazax) – “Şuşa” (Şuşa) 2. “Energetik” (Mingəçevir) – “Tərəqqi” (Gəncə) 3. “Bakılı” (Bakı) – MOİK (Bakı) 09 sentyabr (bazar) 4. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Qala” (Bakı) 5. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Neftçala” (Neftçala) 6. “Ağsu” (Ağsu) – “Şahdağ” (Qusar) II tur, 13 sentyabr (cümə axşamı) 7. MOİK (Bakı) –“Energetik” (Mingəçevir)
15 sentyabr (şənbə) 8. “Şahdağ” (Qusar) – “Şəmkir” (Şəmkir) 9. “Neftçala” (Neftçala) – “Göyəzən” (Qazax) 10. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Şuşa” (Şuşa) 16 sentyabr (bazar) 11. “Bakılı” (Bakı) - “Qala” (Bakı) 12. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Ağsu” (Ağsu) 19 sentyabr (çərşənbə)
Ehtiyat gün III tur, 23 sentyabr (bazar) 13. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) 14. “Energetik” (Mingəçevir) – “Neftçala” (Neftçala) 15. “Ağsu” (Ağsu) – “Şuşa” (Şuşa) 16. “Şahdağ” (Qusar) – “Bakılı” (Bakı) 17. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Lokomotiv” (Biləcəri) IV tur, 29 sentyabr (şənbə) 18. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Bakılı” (Bakı)
19. “Şahdağ” (Qusar)–“Energetik” (Mingəçevir)
30 sentyabr (bazar) 20. “Neftçala” (Neftçala) – “Ağsu” (Ağsu) 21. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Şuşa” (Şuşa) 22. “Göyəzən” (Qazax) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) V tur, 05 oktyabr (cümə) 23. MOİK (Bakı) – “Tərəqqi” (Gəncə) 06 oktyabr (şənbə) 24. “Ağsu” (Ağsu) – “Göyəzən” (Qazax) 25. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Neftçala” (Neftçala) 26. “Qala” (Bakı) – “Şahdağ” (Qusar) 07 oktyabr (bazar) 27. “Energetik” (Mingəçevir) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) 28. “Bakılı” (Bakı) – “Şuşa” (Şuşa) III tur, 10 oktyabr (çərşənbə) 29. “Qala” (Bakı) – MOİK (Bakı)
VI tur, 13 oktyabr (şənbə) 30. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Qala” (Bakı)
31. “Şuşa” (Şuşa) – “Energetik” (Mingəçevir)
32. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Ağsu” (Ağsu) 14 oktyabr (bazar) 33. “Şahdağ” (Qusar) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
34. “Neftçala” (Neftçala) – “Bakılı” (Bakı)
35. “Göyəzən” (Qazax) – “Şəmkir” (Şəmkir) VII tur, 18 oktyabr (cümə axşamı)
36. MOİK (Bakı) – “Neftçala” (Neftçala) 20 oktyabr (şənbə) 37. “Energetik” (Mingəçevir) – “Şəmkir” (Şəmkir) 38. “Bakılı” (Bakı) – “Göyəzən” (Qazax) 39. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Şahdağ” (Qusar) 21 oktyabr (bazar) 40. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) 41. “Qala” (Bakı) – “Şuşa” (Şuşa) 24 oktyabr (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/16 final VIII tur, 03 noyabr (şənbə)
42. “Şahdağ” (Qusar) – MOİK (Bakı)
43. “Neftçala” (Neftçala) – “Qala” (Bakı)
44. “Şuşa” (Şuşa) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
45. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Bakılı” (Bakı)
04 noyabr (bazar) 46. “Göyəzən” (Qazax) –“Energetik” (Mingəçevir)
47. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Ağsu” (Ağsu) IV tur, 07 noyabr (çərşənbə)
48. MOİK (Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
IX tur, 09 noyabr (cümə) 49. “Qala” (Bakı) – “Göyəzən” (Qazax) 10 noyabr (şənbə) 50. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Şuşa” (Şuşa) 51. “Şahdağ” (Qusar) – “Neftçala” (Neftçala) 52. MOİK (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
11 noyabr (bazar) 53. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şəmkir” (Şəmkir) 54. “Bakılı” (Bakı) – “Ağsu” (Ağsu)
X tur, 17 noyabr (şənbə) 55. “Neftçala” (Neftçala) – “Tərəqqi” (Gəncə)
56. “Şuşa” (Şuşa) – MOİK (Bakı)
57. “Ağsu” (Ağsu) – “Energetik” (Mingəçevir)
18 noyabr (bazar) 58. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Qala” (Bakı)
59. “Göyəzən” (Qazax) –“Lokomotiv” (Biləcəri)
60. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Bakılı” (Bakı)
21 noyabr (çərşənbə) Ehtiyat gün XI tur, 23 noyabr (cümə)
61. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Energetik” (Mingəçevir)
62. “Neftçala” (Neftçala) – “Şuşa” (Şuşa) 24 noyabr (şənbə) 63. “Şahdağ” (Qusar) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
64. MOİK (Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir) 25 noyabr (bazar) 65. “Qala” (Bakı) – “Ağsu” (Ağsu)
66. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Göyəzən” (Qazax) 28 noyabr (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/8 XIII tur, 30 noyabr (cümə) 77. “Şahdağ” (Qusar) – “Göyəzən” (Qazax)
XII tur, 08 dekabr (şənbə) 67. “Göyəzən” (Qazax) –MOİK (Bakı)
68. “Energetik” (Mingəçevir) – “Bakılı” (Bakı)
69. “Şuşa” (Şuşa) – “Şahdağ” (Qusar)
09 dekabr (bazar) 70. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Tərəqqi” (Gəncə)
71. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Qala” (Bakı)
72. “Ağsu” (Ağsu) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
XIII tur, 14 dekabr (cümə) 73. “Qala” (Bakı) – “Energetik” (Mingəçevir)
15 dekabr (şənbə) 74. “Neftçala” (Neftçala) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) 75. MOİK (Bakı) – “Ağsu” (Ağsu) 16 dekabr (bazar) 76. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Şəmkir” (Şəmkir) 78. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Bakılı” (Bakı) 2013-cü il
İkinci dövrə XIV tur, 23 fevral (şənbə) 79. “Qala” (Bakı) - “Bakılı” (Bakı) 80. “Energetik” (Mingəçevir) –MOİK (Bakı)
81. “Şuşa” (Şuşa) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) 24 fevral (bazar) 82. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Şahdağ” (Qusar) 83. “Göyəzən” (Qazax) – “Neftçala” (Neftçala) 84. “Ağsu” (Ağsu) – “Tərəqqi” (Gəncə)
27 fevral (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/4 final XV tur, 03 mart (bazar)
85. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Şəmkir” (Şəmkir) 86. “Neftçala” (Neftçala) – “Energetik” (Mingəçevir) 87. “Şuşa” (Şuşa) – “Ağsu” (Ağsu) 04 mart (bazar ertəsi) 88. “Bakılı” (Bakı) – “Şahdağ” (Qusar) 89. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Tərəqqi” (Gəncə) 05 mart (çərşənbə axşamı) 90. MOİK (Bakı) – “Qala” (Bakı) 07 mart (cümə axşamı)
Azərbaycan kuboku 1/4 final XVI tur, 09 mart (şənbə)
91. “Energetik” (Mingəçevir) – “Şahdağ” (Qusar)
10 mart (bazar) 92. “Lokomotiv” (Biləcəri) – MOİK (Bakı)
93. “Bakılı” (Bakı) – “Tərəqqi” (Gəncə)
94. “Ağsu” (Ağsu) – “Neftçala” (Neftçala) 95. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Göyəzən” (Qazax) 11 mart (bazar ertəsi) 96. “Şuşa” (Şuşa) – “Şəmkir” (Şəmkir) XVII tur, 16 mart (şənbə)
97. “Göyəzən” (Qazax) – “Ağsu” (Ağsu)
98. “Şuşa” (Şuşa) – “Bakılı” (Bakı) 99. “Şahdağ” (Qusar) – “Qala” (Bakı) 17 mart (bazar) 100. “Neftçala” (Neftçala) – “Lokomotiv” (Biləcəri) 101. “Tərəqqi” (Gəncə) – MOİK (Bakı)
102. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Energetik” (Mingəçevir) XVIII tur, 23 mart (şənbə)
103. “Energetik” (Mingəçevir) – “Şuşa” (Şuşa)
104. “Ağsu” (Ağsu) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) 105. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Göyəzən” (Qazax) 24 mart (bazar) 106. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şahdağ” (Qusar)
107. “Bakılı” (Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
25 mart (bazar ertəsi) 108. “Qala” (Bakı) - “Tərəqqi” (Gəncə) ХIХ tur, 30 mart (şənbə)
109. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Energetik” (Mingəçevir) 110. “Göyəzən” (Qazax) – “Bakılı” (Bakı) 111. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Lokomotiv” (Biləcəri) 112. “Şuşa” (Şuşa) – “Qala” (Bakı) 113. “Neftçala” (Neftçala) – MOİK (Bakı) 114. “Şahdağ” (Qusar) – “Tərəqqi” (Gəncə) XX tur, 06 aprel (şənbə)
115. MOİK (Bakı) – “Şahdağ” (Qusar)
116. “Energetik” (Mingəçevir) – “Göyəzən” (Qazax)
117. “Ağsu” (Ağsu) – “Şəmkir” (Şəmkir) 07 aprel (bazar) 118. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şuşa” (Şuşa)
119. “Bakılı” (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
08 aprel (bazar ertəsi) 120. “Qala” (Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
10 aprel (çərşənbə) Ehtiyat gün XXI tur, 13 aprel (şənbə)
121. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Lokomotiv” (Biləcəri) 122. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – MOİK (Bakı) 123. “Neftçala” (Neftçala) – “Şahdağ” (Qusar) 14 aprel (bazar) 124. “Ağsu” (Ağsu) – “Bakılı” (Bakı)
125. “Göyəzən” (Qazax) – “Qala” (Bakı) 126. “Şuşa” (Şuşa) – “Tərəqqi” (Gəncə) 17 aprel (çərşənbə)
Azərbaycan Kuboku 1/2 final XXII tur, 20 aprel (şənbə)
127. “Energetik” (Mingəçevir) – “Ağsu” (Ağsu) 21 aprel (bazar) 128. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Neftçala” (Neftçala)
129. “Bakılı” (Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
130. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Göyəzən” (Qazax)
22 aprel (bazar ertəsi) 131. MOİK (Bakı) – “Şuşa” (Şuşa)
132. “Qala” (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
24 aprel (çərşənbə) Azərbaycan Kuboku 1/2 final XXIII tur, 27 aprel (şənbə)
133. “Energetik” (Mingəçevir) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
134. “Şəmkir” (Şəmkir) – MOİK (Bakı) 135. “Göyəzən” (Qazax) – “Tərəqqi” (Gəncə) 28 aprel (bazar) 136. “Ağsu” (Ağsu) – “Qala” (Bakı)
137. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Şahdağ” (Qusar) 138. “Şuşa” (Şuşa) – “Neftçala” (Neftçala)
XXIV tur, 04 may (şənbə)
139. “Şahdağ” (Qusar) – “Şuşa” (Şuşa)
140. “Qala” (Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
05 may (bazar) 141. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
142. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Ağsu” (Ağsu)
143. “Bakılı” (Bakı) – “Energetik” (Mingəçevir)
06 may (bazar ertəsi) 144. MOİK (Bakı) – “Göyəzən” (Qazax)
XXV tur, 11 may (şənbə) 145. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Neftçala” (Neftçala) 146. “Göyəzən” (Qazax) – “Şahdağ” (Qusar) 147. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Tərəqqi” (Gəncə) 148. “Ağsu” (Ağsu) – MOİK (Bakı) 149. “Energetik” (Mingəçevir) – “Qala” (Bakı)
150. “Bakılı” (Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
XXVI tur, 18 may (şənbə) 151. “Şuşa” (Şuşa) – “Göyəzən” (Qazax) 152. “Neftçala” (Neftçala) – “Şəmkir” (Şəmkir) 153. “Şahdağ” (Qusar) – “Ağsu” (Ağsu) 154. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Energetik” (Mingəçevir) 155. MOİK (Bakı) – “Bakılı” (Bakı) 156. “Qala” (Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
28 may (çərşənbə axşamı)
Azərbaycan kubokunun finalı
|