Azərbaycan I
divizionu
TƏQVİM
2012-ci il
Birinci dövrə
I tur, 08
sentyabr (şənbə)
1. “Göyəzən”
(Qazax) – “Şuşa” (Şuşa)
2.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Tərəqqi” (Gəncə)
3. “Bakılı”
(Bakı) – MOİK (Bakı)
09 sentyabr (bazar)
4.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Qala” (Bakı)
5. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Neftçala” (Neftçala)
6. “Ağsu”
(Ağsu) – “Şahdağ” (Qusar)
II tur, 13
sentyabr (cümə axşamı)
7. MOİK (Bakı) –“Energetik” (Mingəçevir)
15 sentyabr (şənbə)
8. “Şahdağ”
(Qusar) – “Şəmkir” (Şəmkir)
9.
“Neftçala” (Neftçala) – “Göyəzən” (Qazax)
10. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Şuşa” (Şuşa)
16 sentyabr
(bazar)
11. “Qala”
(Bakı)– “Bakılı” (Bakı)
12. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Ağsu” (Ağsu)
19 sentyabr
(çərşənbə)
Ehtiyat gün
III tur, 23
sentyabr (bazar)
13. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
14.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Neftçala” (Neftçala)
15. “Ağsu”
(Ağsu) – “Şuşa” (Şuşa)
16. “Şahdağ”
(Qusar) – “Bakılı” (Bakı)
17. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
IV tur, 29
sentyabr (şənbə)
18. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Bakılı” (Bakı)
19. “Şahdağ” (Qusar)–“Energetik” (Mingəçevir)
30 sentyabr (bazar)
20.
“Neftçala” (Neftçala) – “Ağsu” (Ağsu)
21. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Şuşa” (Şuşa)
22. “Göyəzən”
(Qazax) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
V tur, 05
oktyabr (cümə)
23. MOİK
(Bakı) – “Tərəqqi” (Gəncə)
06 oktyabr
(şənbə)
24. “Ağsu”
(Ağsu) – “Göyəzən” (Qazax)
25.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Neftçala” (Neftçala)
26. “Qala”
(Bakı) – “Şahdağ” (Qusar)
07 oktyabr
(bazar)
27.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
28. “Bakılı”
(Bakı) – “Şuşa” (Şuşa)
III tur, 10
oktyabr (çərşənbə)
29. “Qala”
(Bakı) – MOİK (Bakı)
VI tur, 13
oktyabr (şənbə)
30. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Qala” (Bakı)
31. “Şuşa” (Şuşa) – “Energetik” (Mingəçevir)
32. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Ağsu” (Ağsu)
14 oktyabr
(bazar)
33. “Şahdağ”
(Qusar) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
34. “Neftçala” (Neftçala) – “Bakılı” (Bakı)
35. “Göyəzən” (Qazax) – “Şəmkir” (Şəmkir)
VII tur, 18
oktyabr (cümə axşamı)
36. MOİK
(Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
20 oktyabr
(şənbə)
37.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Şəmkir” (Şəmkir)
38. “Bakılı”
(Bakı) – “Göyəzən” (Qazax)
39. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Şahdağ” (Qusar)
21 oktyabr
(bazar)
40.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
41. “Qala”
(Bakı) – “Şuşa” (Şuşa)
24 oktyabr
(çərşənbə)
Azərbaycan
kuboku 1/16 final
VIII tur, 03
noyabr (şənbə)
42. “Şahdağ” (Qusar) – MOİK (Bakı)
43. “Neftçala” (Neftçala) – “Qala” (Bakı)
44. “Şuşa” (Şuşa) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
45. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Bakılı” (Bakı)
04 noyabr (bazar)
46. “Göyəzən”
(Qazax) –“Energetik” (Mingəçevir)
47. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Ağsu” (Ağsu)
IV tur, 07
noyabr (çərşənbə)
48. MOİK
(Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
IX tur, 09 noyabr (cümə)
49. “Qala”
(Bakı) – “Göyəzən” (Qazax)
10 noyabr (şənbə)
50. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Şuşa” (Şuşa)
51. “Şahdağ”
(Qusar) – “Neftçala” (Neftçala)
52. MOİK
(Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
11 noyabr (bazar)
53.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şəmkir” (Şəmkir)
54. “Bakılı”
(Bakı) – “Ağsu” (Ağsu)
X tur, 17 noyabr (şənbə)
55.
“Neftçala” (Neftçala) – “Tərəqqi” (Gəncə)
56. “Şuşa” (Şuşa) – MOİK (Bakı)
57. “Ağsu” (Ağsu) – “Energetik” (Mingəçevir)
18 noyabr (bazar)
58. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Qala” (Bakı)
59. “Göyəzən” (Qazax) –“Lokomotiv” (Biləcəri)
60. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Bakılı” (Bakı)
21 noyabr (çərşənbə)
Ehtiyat gün
XI tur, 23
noyabr (cümə)
61.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Energetik” (Mingəçevir)
62. “Neftçala” (Neftçala) – “Şuşa” (Şuşa)
24 noyabr (şənbə)
63. “Şahdağ” (Qusar) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
64. MOİK
(Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
25 noyabr
(bazar)
65. “Qala”
(Bakı) – “Ağsu” (Ağsu)
66. “Tərəqqi” (Gəncə) – “Göyəzən” (Qazax)
28 noyabr (çərşənbə)
Azərbaycan
kuboku 1/8
XII tur, 08
dekabr (şənbə)
67. “Göyəzən”
(Qazax) –MOİK (Bakı)
68. “Energetik” (Mingəçevir) – “Bakılı” (Bakı)
69. “Şuşa” (Şuşa) – “Şahdağ” (Qusar)
09 dekabr
(bazar)
70. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Tərəqqi” (Gəncə)
71. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Qala” (Bakı)
72. “Ağsu” (Ağsu) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
XIII tur, 14
dekabr (cümə)
73. “Qala”
(Bakı) – “Energetik” (Mingəçevir)
15 dekabr (şənbə)
74.
“Neftçala” (Neftçala) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
75. MOİK
(Bakı) – “Ağsu” (Ağsu)
16 dekabr
(bazar)
76. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Şəmkir” (Şəmkir)
77. “Şahdağ”
(Qusar) – “Göyəzən” (Qazax)
78.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Bakılı” (Bakı)
2013-cü il
İkinci dövrə
XIV tur, 23
fevral (şənbə)
79. “Bakılı”
(Bakı) – “Qala” (Bakı)
80. “Energetik” (Mingəçevir) –MOİK (Bakı)
81. “Şuşa” (Şuşa) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
24 fevral
(bazar)
82. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Şahdağ” (Qusar)
83. “Göyəzən”
(Qazax) – “Neftçala” (Neftçala)
84. “Ağsu”
(Ağsu) – “Tərəqqi” (Gəncə)
27 fevral (çərşənbə)
Azərbaycan
kuboku 1/4 final
XV tur, 03
mart (bazar)
85. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Şəmkir” (Şəmkir)
86.
“Neftçala” (Neftçala) – “Energetik” (Mingəçevir)
87. “Şuşa”
(Şuşa) – “Ağsu” (Ağsu)
04 mart
(bazar ertəsi)
88. “Bakılı”
(Bakı) – “Şahdağ” (Qusar)
89.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Tərəqqi” (Gəncə)
05 mart (çərşənbə
axşamı)
90. MOİK
(Bakı) – “Qala” (Bakı)
07 mart (cümə
axşamı)
Azərbaycan
kuboku 1/4 final
XVI tur, 09
mart (şənbə)
91.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Şahdağ” (Qusar)
10 mart (bazar)
92.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – MOİK (Bakı)
93. “Bakılı” (Bakı) – “Tərəqqi” (Gəncə)
94. “Ağsu” (Ağsu) – “Neftçala” (Neftçala)
95. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Göyəzən” (Qazax)
11 mart
(bazar ertəsi)
96. “Şuşa” (Şuşa) – “Şəmkir” (Şəmkir)
XVII tur, 16
mart (şənbə)
97. “Göyəzən” (Qazax) – “Ağsu” (Ağsu)
98. “Şuşa”
(Şuşa) – “Bakılı” (Bakı)
99. “Şahdağ”
(Qusar) – “Qala” (Bakı)
17 mart
(bazar)
100.
“Neftçala” (Neftçala) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
101. “Tərəqqi”
(Gəncə) – MOİK (Bakı)
102. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Energetik” (Mingəçevir)
XVIII tur,
23 mart (şənbə)
103.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Şuşa” (Şuşa)
104. “Ağsu”
(Ağsu) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
105. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Göyəzən” (Qazax)
24 mart
(bazar)
106.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şahdağ” (Qusar)
107. “Bakılı” (Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
25 mart (bazar ertəsi)
108. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Qala” (Bakı)
ХIХ tur, 30 mart (şənbə)
109. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Energetik” (Mingəçevir)
110. “Göyəzən”
(Qazax) – “Bakılı” (Bakı)
111.
“Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
112. “Şuşa”
(Şuşa) – “Qala” (Bakı)
113.
“Neftçala” (Neftçala) – MOİK (Bakı)
114.
“Şahdağ” (Qusar) – “Tərəqqi” (Gəncə)
XX tur, 06
aprel (şənbə)
115. MOİK
(Bakı) – “Şahdağ” (Qusar)
116. “Energetik” (Mingəçevir) – “Göyəzən” (Qazax)
117. “Ağsu” (Ağsu) – “Şəmkir” (Şəmkir)
07 aprel
(bazar)
118.
“Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şuşa” (Şuşa)
119. “Bakılı” (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
08 aprel (bazar ertəsi)
120. “Qala”
(Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
10 aprel (çərşənbə)
Ehtiyat gün
XXI tur, 13
aprel (şənbə)
121. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
122.
“Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – MOİK (Bakı)
123.
“Neftçala” (Neftçala) – “Şahdağ” (Qusar)
14 aprel
(bazar)
124. “Ağsu”
(Ağsu) – “Bakılı” (Bakı)
125. “Göyəzən” (Qazax) – “Qala” (Bakı)
126. “Şuşa”
(Şuşa) – “Tərəqqi” (Gəncə)
17 aprel (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/2 final
XXII tur, 20
aprel (şənbə)
127.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Ağsu” (Ağsu)
21 aprel (bazar)
128. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Neftçala” (Neftçala)
129. “Bakılı” (Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
130. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Göyəzən” (Qazax)
22 aprel (bazar ertəsi)
131. MOİK
(Bakı) – “Şuşa” (Şuşa)
132. “Qala” (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
24 aprel (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/2 final
XXIII tur,
27 aprel (şənbə)
133.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
134. “Şəmkir” (Şəmkir) – MOİK (Bakı)
135. “Göyəzən”
(Qazax) – “Tərəqqi” (Gəncə)
28 aprel
(bazar)
136. “Ağsu”
(Ağsu) – “Qala” (Bakı)
137. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Şahdağ” (Qusar)
138. “Şuşa”
(Şuşa) – “Neftçala” (Neftçala)
XXIV tur, 04
may (şənbə)
139.
“Şahdağ” (Qusar) – “Şuşa” (Şuşa)
140. “Qala” (Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
05 may (bazar)
141. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
142. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Ağsu” (Ağsu)
143. “Bakılı” (Bakı) – “Energetik” (Mingəçevir)
06 may (bazar ertəsi)
144. MOİK
(Bakı) – “Göyəzən” (Qazax)
XXV tur, 11 may (şənbə)
145.
“Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Neftçala” (Neftçala)
146. “Göyəzən”
(Qazax) – “Şahdağ” (Qusar)
147. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Tərəqqi” (Gəncə)
148. “Ağsu”
(Ağsu) – MOİK (Bakı)
149.
“Energetik” (Mingəçevir) – “Qala” (Bakı)
150. “Bakılı” (Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
XXVI tur, 18 may (şənbə)
151. “Şuşa”
(Şuşa) – “Göyəzən” (Qazax)
152.
“Neftçala” (Neftçala) – “Şəmkir” (Şəmkir)
153.
“Şahdağ” (Qusar) – “Ağsu” (Ağsu)
154. “Tərəqqi”
(Gəncə) – “Energetik” (Mingəçevir)
155. MOİK
(Bakı) – “Bakılı” (Bakı)
156. “Qala”
(Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
28 may (çərşənbə
axşamı)
Azərbaycan
kubokunun finalı
|