Azərbaycan
Premyer Liqasında çıxış edən klubların əvəzedici heyətləri arasında
birinciliyin
TƏQVİMİ
Təsnifat
mərhələsi
2012-ci
il
1-2 avqust (çərşənbə ,cümə axşamı)
Çempionlar
Liqası və Avropa Liqası
Birinci
dövrə
I
tur, 03 avqust (şənbə)
1. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – AZAL (Bakı)
2. “Simurq” (Zaqatala) – “Qəbələ” (Qəbələ)
3. “Kəpəz” (Gəncə) – “Turan” (Tovuz)
04
avqust (bazar)
4. “Neftçi” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
5. “Rəvan” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
6. “İnter” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
8-9 avqust (çərşənbə ,cümə axşamı)
Çempionlar Liqası və Avropa Liqası
II
tur, 9 avqust (cümə)
7. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Kəpəz” (Gəncə)
8. “Bakı” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
9. “Qarabağ” (Ağdam) – “Neftçi” (Bakı)
10. “Qəbələ” (Qəbələ) – “İnter” (Bakı)
10
avqust (şənbə)
11. AZAL (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)
12. “Turan” (Tovuz) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
15
avqust (çərşənbə)
Azərbaycan
“A” milli komandasının beynəlxalq yoldaşlıq oyunu
Azərbaycan
– Bəhreyn
III
tur, 17 avqust (şənbə)
13. “Kəpəz” (Gəncə) – AZAL (Bakı) “
14. “Simurq” (Zaqatala) – “Turan” (Tovuz)
15. “Rəvan” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
18
avqust (bazar)
16. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – Qarabağ” (Ağdam)
17. “Neftçi” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
18. “İnter” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
22-23 avqust (çərşənbə ,cümə axşamı)
Çempionlar
Liqası və Avropa Liqası
Ehtiyat
gün
IV
tur, 23 avqust (cümə)
19. “Qarabağ” (Ağdam) – “Rəvan” (Bakı)
24
avqust (şənbə)
20. AZAL (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
21. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Simurq” (Zaqatala)
22. “Turan” (Tovuz) – “İnter” (Bakı)
25
avqust (bazar)
23. “Bakı” (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
24. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
29-30 avqust (çərşənbə ,cümə axşamı)
Çempionlar Liqası və Avropa Liqası
Ehtiyat
gün
07
sentyabr (cümə)
DÇ-2014
seçmə oyunu
“A”
Azərbaycan – İsrail
11
sentyabr (çərşənbə axşamı)
DÇ-2014
seçmə oyunu
“A”
Portuqaliya – Azərbaycan
V
tur, 13 sentyabr (cümə)
25. “Bakı” (Bakı) – “Turan” (Tovuz)
14
sentyabr (şənbə)
26. “Kəpəz” (Gəncə) – “Qəbələ” (Qəbələ)
27. “İnter” (Bakı) –“Sumqayıt” (Sumqayıt)
28. “Rəvan” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
15
sentyabr (bazar)
29. “Qarabağ” (Ağdam) – AZAL (Bakı)
30. “Neftçi” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
19
sentyabr (çərşənbə)
Ehtiyat
gün
VI
tur, 22 sentyabr (bazar)
31. AZAL (Bakı) – “İnter” (Bakı)
32. “Simurq” (Zaqatala) – “Kəpəz” (Gəncə)
33. “Turan” (Tovuz) – “Qarabağ” (Ağdam)
23
sentyabr (bazar ertəsi)
34. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Bakı” (Bakı)
24
sentyabr (çərşənbə axşamı)
35. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Rəvan” (Bakı)
36. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Neftçi” (Bakı)
VII
tur, 28 sentyabr (şənbə)
37. “Qarabağ” (Ağdam) – “Simurq” (Zaqatala)
38. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Turan” (Tovuz)
39. “İnter” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
40. “Rəvan” (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
29
sentyabr (bazar)
41. “Qəbələ” (Qəbələ) – AZAL (Bakı)
42. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Bakı” (Bakı)
VIII
tur, 2 oktyabr (çərşənbə)
43. “Neftçi” (Bakı) – “Turan” (Tovuz)
44. AZAL (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
45. “Kəpəz” (Gəncə) – “Qarabağ” (Ağdam)
3
oktyabr (cümə axşamı)
46. “Bakı” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
47. “Simurq” (Zaqatala) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
48. “Rəvan” (Bakı) – “İnter” (Bakı)
16
oktyabr (çərşənbə axşamı)
DÇ-2014
seçmə oyunu
“A”
Rusiya – Azərbaycan
IX
tur, 18 oktyabr (cümə)
49. “Turan” (Tovuz) – AZAL (Bakı)
19
oktyabr (şənbə)
50. “Neftçi” (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
51. “İnter” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
52. “Qarabağ” (Ağdam) – “Bakı” (Bakı)
20
oktyabr (bazar)
53. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Rəvan” (Bakı)
54. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Qəbələ” (Qəbələ)
24
oktyabr (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/16 final
X
tur, 25 oktyabr (cümə)
55. “Bakı” (Bakı) – “İnter” (Bakı)
56. “Simurq” (Zaqatala) – AZAL (Bakı)
57. “Kəpəz” (Gəncə) –
“Sumqayıt” (Sumqayıt)
26 oktyabr (şənbə)
58. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Turan” (Tovuz)
59. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Qarabağ” (Ağdam)
60. “Rəvan” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
XI
tur, 29 oktyabr (çərşənbə axşamı)
61. “İnter” (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
62. AZAL (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
30
oktyabr (çərşənbə)
63. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
64. “Neftçi” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
65. “Turan” (Tovuz) – “Rəvan” (Bakı)
66. “Qarabağ” (Ağdam) – “Qəbələ” (Qəbələ)
İkinci
dövrə
XII
tur, 2 noyabr (şənbə)
67. “Kəpəz” (Gəncə) – “Bakı”
(Bakı)
3 noyabr
(bazar)
68. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Neftçi” (Bakı)
69. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “İnter” (Bakı)
70. AZAL (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
71. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Rəvan” (Bakı)
72. “Turan” (Tovuz) – “Simurq” (Zaqatala)
14
noyabr (çərşənbə)
DÇ-2014
seçmə oyunu
“A”
Şim. İrlandiya – Azərbaycan
XIII
tur, 17 noyabr (bazar)
73. “Bakı” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
74. “Simurq” (Zaqatala) – “Qarabağ” (Ağdam)
75. “İnter” (Bakı) –“Turan” (Tovuz)
76. “Neftçi” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
18
noyabr (bazar ertəsi)
77. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Kəpəz” (Gəncə)
78. “Rəvan” (Bakı) – AZAL (Bakı)
21 noyabr (çərşənbə)
Ehtiyat
gün
XIV
tur, 23 noyabr (şənbə)
79. “Kəpəz” (Gəncə) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
80. “Simurq” (Zaqatala) –
“İnter” (Bakı)
24
noyabr (bazar)
81. “Bakı” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
82. AZAL (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
83. “Qarabağ” (Ağdam) – “Turan” (Tovuz)
84. “Rəvan” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
28
noyabr (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/8 final
XV
tur, 1 dekabr (bazar)
85. “Neftçi” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
86. “İnter ” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)
87. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Bakı” (Bakı)
88. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Simurq” (Zaqatala)
89. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – AZAL (Bakı)
90. “Turan” (Tovuz) – “Kəpəz” (Gəncə)
XVI
tur, 6 dekabr (cümə)
91. “Qarabağ” (Ağdam) – “Kəpəz” (Gəncə)
7
dekabr (şənbə)
92. “Neftçi” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)
93. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Qəbələ” (Qəbələ)
94. “Simurq” (Zaqatala) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
8
dekabr (bazar)
95. “İnter ” (Bakı) – AZAL (Bakı)
96. “Turan” (Tovuz) – “Bakı” (Bakı)
XVII
tur, 13 dekabr (cümə)
97. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Neftçi” (Bakı)
14
dekabr (şənbə)
98. “Kəpəz” (Gəncə) – “İnter” (Bakı)
99. “Bakı” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
100. AZAL (Bakı) – “Turan” (Tovuz)
15
dekabr (bazar)
101. “Rəvan” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
102. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Simurq” (Zaqatala)
XVIII
tur, 19 dekabr (cümə axşamı)
103. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Kəpəz” (Gəncə)
104. “Simurq” (Zaqatala) – “Rəvan” (Bakı)
105. “Turan” (Tovuz) – “Qəbələ” (Qəbələ)
106. “Qarabağ” (Ağdam) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
20
dekabr (cümə)
107. “Neftçi” (Bakı) – AZAL (Bakı)
108. “İnter” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
2013-cü
il
6
fevral (çərşənbə)
“A”
milli komadanın beynəlxalq yoldaşlıq görüşü
XIX
tur, 8 fevral (şənbə)
109. “Rəvan” (Bakı) – “Turan” (Tovuz)
110. AZAL (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
9
fevral (bazar)
111. “Kəpəz” (Gəncə) – “Neftçi” (Bakı)
112. “Bakı” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
113. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Qarabağ” (Ağdam)
10
fevral (bazar ertəsi)
114. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “İnter” (Bakı)
XX
tur, 15 fevral (şənbə)
115. “Qarabağ” (Ağdam) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
116. “Kəpəz” (Gəncə) – “Rəvan” (Bakı)
117. “Bakı” (Bakı) – AZAL (Bakı)
16
fevral (bazar)
118. “İnter” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
119. “Turan” (Tovuz) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
120. “Simurq” (Zaqatala) – “Neftçi” (Bakı)
20
fevral (çərşənbə)
Ehtiyat
gün
XXI
tur, 21 fevral (cümə)
121. “Rəvan” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
122. “Simurq” (Zaqatala) – “Bakı” (Bakı)
22
fevral (şənbə)
123. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
124. AZAL (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
125. “Neftçi” (Bakı) – “İnter”
(Bakı)
23 fevral
(bazar)
126. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Turan” (Tovuz)
27
fevral (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/4 final
XXII
tur, 2 mart (bazar)
127. “Qarabağ” (Ağdam) – “İnter” (Bakı)
128. “Kəpəz” (Gəncə) – “Simurq” (Zaqatala)
129. “Bakı” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)
130. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
131. “Turan” (Tovuz) – “Neftçi” (Bakı)
132. AZAL (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
7
mart (cümə axşamı)
Azərbaycan
Kuboku 1/4 final
Final
mərhələsi
XXIII
tur, 11 - 12 mart (çərşənbə axşamı, çərşənbə)
1-6-cı
yerlər
6 ___________________________ 1
____________________________
5 ___________________________ 2
____________________________
4 ___________________________ 3
____________________________
6-11-ci
yerlər
12 ___________________________ 7
____________________________
11 ___________________________ 8
____________________________
10 ___________________________ 9
____________________________
22
mart (cümə)
DÇ-2014
seçmə oyunu
“A”
Lüksemburq – Azərbaycan
26
mart (çərşənbə axşamı)
DÇ-2014
seçmə oyunu
“A” Azərbaycan –
Portuqaliya
XXIV
tur, 29 mart (şənbə)
1-6-cı
yerlər
4 ___________________________ 6
____________________________
3 ___________________________ 5
____________________________
2 ___________________________ 1
____________________________
7-12-ci
yerlər
10 ___________________________ 12
____________________________
9 ___________________________ 11
____________________________
8 ___________________________ 7
_____________________________
XXV
tur, 5 –6 aprel (şənbə, bazar)
1-6-cı
yerlər
6 ___________________________ 2
____________________________
1 ___________________________ 3
____________________________
5 ___________________________ 4
____________________________
7-12-ci
yerlər
12 ___________________________ 8
____________________________
7 ___________________________ 9
____________________________
11 ___________________________ 10
____________________________
10
aprel (çərşənbə)
Ehtiyat
gün
XXVI
tur, 12-13 aprel (şənbə, bazar)
1-6-cı
yerlər
5 ___________________________ 6
____________________________
4 ___________________________ 1
____________________________
3 ___________________________ 2
____________________________
7-12-ci
yerlər
11 ___________________________ 12
____________________________
10 ___________________________ 7
____________________________
9 ___________________________ 8
____________________________
17
aprel (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/2 final
XXVII
tur, 19 - 20 aprel (şənbə, bazar)
1-6-cı
yerlər
6 ___________________________ 3
____________________________
2 ___________________________ 4
____________________________
1 ___________________________ 5
____________________________
7-12-ci
yerlər
12 ___________________________ 9
____________________________
8 ___________________________ 10
____________________________
7 ___________________________ 11
____________________________
24
aprel (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/2 final
XXVIII
tur, 26 - 27 aprel (şənbə, bazar)
1-6-cı
yerlər
6 ___________________________ 4
____________________________
5 ___________________________ 3
____________________________
1 ___________________________ 2
____________________________
7-12-ci
yerlər
12 ___________________________ 10
____________________________
11 ___________________________ 9
_____________________________
7 ___________________________ 8
_____________________________
XXIX
tur, 2 – 3 may (cümə, şənbə)
1-6-cı
yerlər
2 ___________________________ 6
____________________________
3 ___________________________ 1
____________________________
4 ___________________________ 5
____________________________
7-12-ci
yerlər
8 ___________________________ 12
____________________________
9 ___________________________ 7 ____________________________
10 ___________________________ 11
____________________________
XXX
tur, 7 – 8 may (çərşənbə, cümə axşamı)
1-6-cı
yerlər
6 ___________________________ 5
____________________________
1 ___________________________ 4
____________________________
2 ___________________________ 3
____________________________
7-12-ci
yerlər
12 ___________________________ 11
____________________________
7 ___________________________ 10
____________________________
8 ___________________________ 9 ____________________________
XXXI
tur, 12 - 13 may (bazar ertəsi, çərşənbə
axşamı)
1-6-cı
yerlər
3 ___________________________ 6
____________________________
4 ___________________________ 2
____________________________
5 ___________________________ 1
____________________________
7-12-ci
yerlər
9 ___________________________ 12 ____________________________
10 ___________________________ 8 ____________________________
11 ___________________________ 7 ____________________________
XXXII
tur, 18-19 may (bazar, bazar ertəsi)
1-6-cı
yerlər
1 ___________________________ 6
____________________________
2 ___________________________ 5
____________________________
3 ___________________________ 4
____________________________
7-12-ci
yerlər
7 ___________________________ 12
____________________________
8 ___________________________ 11
____________________________
9 ___________________________ 10
____________________________
28
may (çərşənbə axşamı)
Azərbaycan
Kubokunun finalı
QEYD: Çempionlar Liqası və Avropa Liqasında çıxış
edən klubların növbəti
mərhələlərə keçəcəyi təqdirdə
Premyer Liqada oyunları ehtiyat günə
keçirilə bilər.
Azərbaycan Super
Kuboku 2013/2014 mövsümü Avropa Liqasının I
təsnifat mərhələsinin
başlanmasına 1 həftə qalmış keçiriləcəkdir.
|