Topaz
Premyer Liqası 2012/2013 mövsümü
Final
mərhələsi
7
mart (cümə axşamı)
Azərbaycan
Kuboku 1/4 final
XXIII
tur, 11 mart (bazar ertəsi)
133. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Turan” (Tovuz)
12
mart (çərşənbə axşamı)
134. “Bakı” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
135. “Simurq” (Zaqatala) – “Qarabağ” (Ağdam)
136. “Rəvan” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
13
mart (çərşənbə)
137. “Qəbələ” (Qəbələ) – “İnter” (Bakı)
138. “Kəpəz” (Gəncə) – AZAL (Bakı )
22
mart (cümə)
DÇ-2014
seçmə oyunu
“A”
Lüksemburq – Azərbaycan
26
mart (çərşənbə axşamı)
DÇ-2014
seçmə oyunu
“A”
Azərbaycan – Portuqaliya
XXIV
tur, 30 mart (şənbə)
139. “Simurq” (Zaqatala) – “Bakı” (Bakı)
140. “Qarabağ” (Ağdam) – “Qəbələ” (Qəbələ)
141. “İnter” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
142. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Kəpəz” (Gəncə)
143. “Turan” (Tovuz) – “Rəvan” (Bakı)
144. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – AZAL (Bakı )
XXV
tur, 5 aprel (cümə)
145. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Simurq” (Zaqatala)
6 aprel (şənbə)
146. “Bakı” (Bakı) – “İnter” (Bakı)
147. “Neftçi” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
148. “Kəpəz” (Gəncə) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
7 aprel (bazar)
149. “Rəvan” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
150. AZAL (Bakı ) – “Turan” (Tovuz)
10
aprel (çərşənbə)
Ehtiyat
gün
XXVI
tur, 12 aprel (cümə)
151. “Rəvan” (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
13
aprel (şənbə)
152. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Bakı” (Bakı)
153. “Simurq” (Zaqatala) – “Neftçi” (Bakı)
154. “Qarabağ” (Ağdam) – “İnter” (Bakı)
155. “Turan” (Tovuz) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
14 aprel (bazar)
156. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – AZAL (Bakı )
17
aprel (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/2 final
XXVII
tur, 19 aprel (cümə)
157. “Kəpəz” (Gəncə) – “Turan” (Tovuz)
158. AZAL (Bakı ) – “Rəvan”
(Bakı)
20
aprel (şənbə)
159. “İnter” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
21
aprel (bazar)
160. “Bakı” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
161. “Neftçi” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
162. “Xəzər Lənkəran”
(Lənkəran) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
24
aprel (çərşənbə)
Azərbaycan
Kuboku 1/2 final
XXVIII
tur, 27 aprel (şənbə)
163. “Kəpəz” (Gəncə) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
164. “Rəvan” (Bakı) – “Turan” (Tovuz)
28
aprel (bazar)
165. “Bakı” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
166. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Qarabağ” (Ağdam)
167. “Neftçi” (Bakı) – “İnter”
(Bakı)
168. AZAL (Bakı ) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
XXIX
tur, 3 may (cümə)
169. “Simurq” (Zaqatala) – “Qəbələ” (Qəbələ)
170. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Kəpəz” (Gəncə)
171. “Turan” (Tovuz) – AZAL (Bakı )
4
may (şənbə)
172. “İnter” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
173. “Qarabağ” (Ağdam) – “Neftçi” (Bakı)
174. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Rəvan” (Bakı)
XXX
tur, 8 may (çərşənbə)
175. “Kəpəz” (Gəncə) – “Rəvan” (Bakı)
176. AZAL (Bakı ) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
177. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Turan” (Tovuz)
9
may (cümə axşamı)
178. “Bakı” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
179. “Neftçi” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
180. “İnter” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
XXXI
tur, 13 may (bazar ertəsi)
181. “Turan” (Tovuz) – “Kəpəz” (Gəncə)
182. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
183. “Rəvan” (Bakı) – AZAL (Bakı )
14 may (çərşənbə axşamı)
184. “Qarabağ” (Ağdam) – “Bakı” (Bakı)
185. “Simurq” (Zaqatala) – “İnter” (Bakı)
186. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Neftçi” (Bakı)
XXXII
tur, 19 may (bazar)
187. “Neftçi” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
188. “İnter” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
189. “Qarabağ” (Ağdam) – “Simurq” (Zaqatala)
20
may (bazar ertəsi)
190. AZAL (Bakı ) – “Kəpəz” (Gəncə)
191. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Rəvan” (Bakı)
192. “Turan” (Tovuz) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
28
may (çərşənbə axşamı)
Azərbaycan
Kubokunun finalı
QEYDLƏR:
Klubların xahişi nəzərə alınaraq əvəzedici komandaların final mərhələsinin
təqvimi Premyer Liqanın final mərhələsinin təqvimi ilə eyni tərtib edilmişdir.
Əvəzedici komandaların oyunları bir gün əvvəl keçiriləcəkdir.
Azərbaycan
Super Kuboku matçı 2013/2014 mövsümü Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin
başlanmasına 1 həftə qalmış keçiriləcəkdir.
|